Nasze wędrowanie – sesja narzeczeńska Martyny i Bartka

Nasze wędrowanie – sesja narzeczeńska Martyny i Bartka

Martyna i Bartek wygrali nasz konkurs na niebanalny pomysł sesji narzeczeńskiej, który potem mieliśmy zrealizować. Jak sami pisali o sobie: Nie lubimy siedzieć w miejscu, wolimy wędrować. Plecak na plecy, muszla przytroczona do plecaka, treki na nogi, kije w dłoń i idziemy przed siebie. Do celu. Do ślubu, który będzie w maju. A potem jeszcze dalej. Miejmy nadzieję, że przy okazji jeszcze nie raz zahaczając o Santiago de Compostela.

W takim też pielgrzymim klimacie zorganizowaliśmy sesję :) Jako że naszych bohaterów interesuje tematyka Camino de Santiago, a przez Gdańsk i okolice przebiega Pomorska Droga Św. Jakuba, wybraliśmy się do trójmiejskich lasów.

Ciekawostka – muszla z krzyżem (zwaną muszlą św. Jakuba), którą zobaczycie na plecakach Martyny i Bartka, to symbol pielgrzymujących do Santiago de Compostela. Symbolem tym oznacza się szlaki drogi św. Jakuba, a także niosą ją ze sobą pielgrzymujący. Dlaczego akurat muszla? Pątnicy zabierali je bowiem z brzegów Atlantyku jako pamiątkę odbytej podróży.

A teraz chodźcie do lasu!

martyna-bartek-01 martyna-bartek-02 martyna-bartek-03 martyna-bartek-04 martyna-bartek-05 martyna-bartek-06 martyna-bartek-07 martyna-bartek-08 martyna-bartek-09 martyna-bartek-10 martyna-bartek-11 martyna-bartek-12 martyna-bartek-13 martyna-bartek-16 martyna-bartek-17 martyna-bartek-19 martyna-bartek-20 martyna-bartek-21 martyna-bartek-22 martyna-bartek-23 martyna-bartek-24 martyna-bartek-25 martyna-bartek-27 martyna-bartek-28 martyna-bartek-29 martyna-bartek-30 martyna-bartek-31 martyna-bartek-32 martyna-bartek-33 martyna-bartek-36 martyna-bartek-37 martyna-bartek-39 martyna-bartek-40 martyna-bartek-41 martyna-bartek-42 martyna-bartek-45